.

Амазон Најважен 1/4 Поштенски Обичен Кабел Плетен Џемпер Со Пуловер Со Долги Ракави За Момчиња

Амазон Најважен 1/4 Поштенски Обичен Кабел Плетен Џемпер Со Пуловер Со Долги Ракави За Момчиња

DEN 431.84

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Затворање на патент. Машинско Перење. БЕЗБЕДНО-кзк сертификација преку КЗК за да се обезбеди квалитет и безбедност за децата. МЕКА-Лесна и дише, не гребење или чешање. 1/4 ПАТЕНТ - Класичен четвртина патент џемпер пуловер, целосно завиткан за да се спречи контактирање на кожата. Овој производ претходно беше продаден Како Детска Нација и сега Како Најважен. Некои производи (претходна верзија) имаат надворешна кожна ознака, која може да се отстрани.

Особините