.

Лабораториски Додатоци За Микроскоп Рмс Пренос На Конец На М42 Х0, 75 / М42х1 Интерфејс Адаптер Прстен За Микроскопио

Лабораториски Додатоци За Микроскоп Рмс Пренос На Конец На М42 Х0, 75 / М42х1 Интерфејс Адаптер Прстен За Микроскопио

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Алуминиум Вклучен пакет : 1 x M42 ДО Rms Адаптер Прстен(конецот е опционален, m42x1mm или M42 X0, 75mm) само (SLR адаптер за бајонет и објективен објектив на сликата не се вклучени. Добра Издржливост : Избрани висококвалитетни материјали, со добра издржливост и стабилност за долготрајна употреба. Ако не сте задоволни со производот, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга по продажбата.

Особините