.

4 Пакет Класичен 64 Контролер, suily Игра Рампа Џојстик за 64-Приклучок &засилувач; Игра

4 Пакет Класичен 64 Контролер, suily Игра Рампа Џојстик за 64-Приклучок &засилувач; Игра

DEN 751.84

Стока
Достапно е за нарачката

Се одликува со десет копчиња, едно аналогно "Контролно Стапче" и 8-насочна подлога, сите поставени во форма "М" Компатибилен со 64. Совршен контролер За Марио Карт, Совршен Темно, и многу други класични 64 игри. Тркалаат Пак Кабел Должина : Прибл. Производ од трети страни, не оригинален 64 контролер, но нема разлика во квалитетот од оригиналните контролори!. Опис На Производот : Вратете Ги Вашите Спомени Од Детството Со Нашиот Контролер1. Приклучок и Игра 2. Се одликува со десет копчиња, едно аналогно "Контролно Стапче" и 8-насочна подлога, сите поставени во форма "М". Надграден џојстик, овој контролер користи понов џојстик, обезбедува прецизна контрола и поудобно искуство со игри. НЕ USB Верзија, не За WINDOWS КОМПЈУТЕР. Компатибилен со 64. Совршен контролер За Марио Карт, Магаре Конг 64, Легендата За Зелда, Стадионот Покемон, Супер Смаш Брос, Диди Конг Рејсинг, Супер Марио 64, Бањо-Казои, Покемон Снап, Приказната На Јоши, Сенките на Империјата, Војна на Ѕвездите, Денот На Лошото Крзно На Конкер, Бенџо-Тои, Марио Партија 2, Мики Спидвеј САД, хартија марио, Диносаурус Хантер, Саут Парк, Џет Сила Близнаци, Ракавица Легенди, Жител Злото 2, Совршен Темно, И Многу Други Класични 64 Игри.

Особините