.

Tervis Троен Ѕид Маргаритавил Вратоврска Боја Студ Изолирани Тамблер Чаша Држи Пијалоци Ладно &засилувач; Топла, 20oz, Нерѓосувачки Челик

Tervis Троен Ѕид Маргаритавил Вратоврска Боја Студ Изолирани Тамблер Чаша Држи Пијалоци Ладно &засилувач; Топла, 20oz, Нерѓосувачки

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Печатени со еколошки мастила од растително потекло или прашок обложени со материјал без БПА директно на нерѓосувачката површина Тамблерите вклучуваат капак без БПА, отпорен на истекување, лесен за чистење и лесно затворање. Тројната изолација ја намалува кондензацијата и го одржува вашиот пијалок топол до 8 часа или ладен до 24 часа (внимавајте со топли течности). За најдобри резултати, рачно миење со сапун, вода и сунѓер без гребење. Тамблери и шишиња од нерѓосувачки челик имаат ограничена 5-годишна гаранција, Се Направени Во Кина и печатени во Венеција, ФЛ.

Особините