.

2xu Женски Хулахопки За Компресија Со Среден пораст

2xu Женски Хулахопки За Компресија Со Среден пораст

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

72% НАЈЛОН, 28% ЛИКРА Лесна И ФЛЕКСИБИЛНА ПОДДРШКА Моќна, Лесна PWX ткаенина со кружно плетено истегнување од 360 степени, го намалува движењето и оштетувањето на мускулите додека ја одржува флексибилноста за врвни спортски перформанси. ДИПЛОМИРАНА Фирма ЗА КОМПРЕСИЈА дипломираната компресија го зголемува протокот на крв во мускулите, ги подобрува перформансите, го намалува ризикот од повреда и го забрзува закрепнувањето. ПОЈАС со СРЕДЕН ПОРАСТ широкиот мрежест појас обезбедува безбедно вклопување за вајање на телото што ве држи покриени додека се движите без да ви пречи. Висококвалитетни, издржливи Предива што ја отстрануваат влагата ја надминуваат конкуренцијата за да обезбедат покривање отпорно на сквотирање и да ја одржат кожата ладна и сува.

Особините