.

Подлога за Туширање луксстеп,Подлога за Када 24х16 инчи, Нелизгачка Подлога за Капење Со Одвод, Брзо Сушење Пвц Луфа Бања за Када, Туш,Бања

Подлога за Туширање луксстеп,Подлога за Када 24х16 инчи, Нелизгачка Подлога за Капење Со Одвод, Брзо Сушење Пвц Луфа Бања за Када,

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

[Безбеден Материјал Кој Е Мек Под Нозете] : луксстеп нелизгачката подлога за туширање е изградена од еколошки премиум пвц материјал кој е без Фталат и нетоксичен Када мат обезбедува мека мат за стоење за време на туш и ги штити нозете од ладни подови. [Анти-Лизгање] : слој што не се лизга на дното на подлогата за када гарантира дека е безбеден дури и на влажни површини за да се намали ризикот од лизгање и паѓање. Луксстепс душеците за кади ја прават кадата побезбедна! Погоден за постари лица, деца и бебиња да го користат дома. [Совршен Систем За Одводнување] : душекот за бања луфа има стотици мали дупки за одвод за да овозможи циркулација на водата за да се спречи акумулација на дамки и да се одржува чистата подлога. Изработена од висококвалитетен пвц материјал, подлогата за туширање го ексфолира ѓонот на стапалата додека обезбедува удобно перниче. Оваа подлога за туширање од 24 инчи х 16 инчи е идеален додаток за туширање за вашата бања.

Особините