.

Рибај 37 Редење Тешки Куче Гајба Миленичиња Нерѓосувачки Челик Одгледувачница Кафез За Мали Кучиња Со Послужавник Во Вратата Преклопен &засилувач; Пренослив За Жив

Рибај 37 Редење Тешки Куче Гајба Миленичиња Нерѓосувачки Челик Одгледувачница Кафез За Мали Кучиња Со Послужавник Во Вратата Преклопен &засилувач;

DEN 3519.84

Стока
Достапно е за нарачката

Рибај Тежок Нерѓосувачки Челик Кафез За Гајба За Кучиња Неуништлив и издржлив, тешко оштетен, безбедност на површината чувајте го здравјето на вашето куче, Никој не сака нивното куче да биде изложено на ризик да џвака боја, а сигурен сум дека ниту виеПогоден за повеќето средни и големи кучиња, две брави со безбедносни токи за да се спречат кучињата со висока вознемиреност да ја отворат вратата и да избегаат.Многу посилен од фините жичани кафези. Ова е многу цврст голем кафез за кучиња, дури и за силни, моќни и агресивни кучиња. ТРКАЛАЊЕ СО ТРКАЛА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ : вклучени се 4 тркалачки тркалца (отстранливи), што ви овозможува да го преместите кафезот на различни делови од домот по потреба. Сите тркалца имаат функција за заклучување и може да се ротираат за 360 степени за да се заклучи кафезот за кучиња за да се зголеми стабилноста.Влезната врата е погодна за миленичиња внатре и надвор,горната врата исто така може да се отвори за да комуницирате со вашето куче. Лесно за чистење : Отстранлив (лизгачки) пластичен послужавник ви помага да ја фатите паднатата храна и измет за кучиња и ви овозможува лесно да ги избришете и исчистите.

Особините