.

[Дрво] Дрвен Тенок Послужавник Природен Кафеав СЛ 11,7 инчи [Нелизгање] 11,7 х 7,2 х 0,6 инчи

[Дрво] Дрвен Тенок Послужавник Природен Кафеав СЛ 11,7 инчи [Нелизгање] 11,7 х 7,2 х 0,6 инчи

DEN 570.56

Стока
Достапно е за нарачката

[295 см] Дрвена Кореја . Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето на испорака може да биде малку поинакво ве Молиме бидете свесни. Оваа ставка е параметар, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.5 см] Дрвена Кореја .

Особините