.

Коколегинг Женски Проѕирен Мрежест Фустан За Покривање На Плажа Со Долги Ракави

Коколегинг Женски Проѕирен Мрежест Фустан За Покривање На Плажа Со Долги Ракави

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

95% Полиестер, 5% Спандекс Миење Раце Само. Секси проѕирен мрежест покриен фустан со врат на екипажот, без ракави, стил На Маица. Оваа мрежа проѕирни проѕирни покривки за бикини, костими за капење, костими за капење. Може да се носи како фустан или како кошула. Погоден за коктел, вечер, забава, клуб, облека на плажа и одмор за одмор. Лесен, мек, дише со одлично истегнување.

Особините