.

Шарени германски Новини За Глава, мала тежина германски Новини Череп Капи Со Прилагодлив Ремен За Брадата

Шарени германски Новини За Глава, мала тежина германски Новини Череп Капи Со Прилагодлив Ремен За Брадата

DEN 607.84

Стока
Достапно е за нарачката

АПС Миење Раце Само. Новина предмети : не ги исполнуваат d. безбедносен стандард FMVSS 218(ОВАА СТАВКА НЕ Е Одобрена D. Овие предмети не можат да се носат како заштитна покривка за глава. Тие се многу интересен начин за изразување. Висок квалитет : ВИСОКА Густина ABS Школка +EPS, класичен германски новина капа, висок квалитет и ретро стил, мат боја заврши, истакнување на вашата личност, е добар избор за вас да се закачам надвор. Удобно : најлонската И-лента е дизајнирана на брадата за да ја прилагоди еластичноста, фиксирањето и соблекувањето на капачето е лесно и едноставно. Инженерство на Човечко Тело шиење мека постава и ткаенина што ја отстранува влагата, што ве одржува удобно за носење. Персонализација : можете да ја декорирате вашата капа со налепници за да ја направите поуникатна. УВ заштитни завршени, разни стилови за ваш избор, капачето е многу модерно.

Особините