.

Ангел: По Падот #17а ВФ ; ИДВ стрип | Џос Видон

Ангел: По Падот 17а ВФ ; ИДВ стрип | Џос Видон

DEN 79.84

Стока
Достапно е за нарачката

Напишано од Џос Видон, Брајан Линч Илустрирано Од Франко Урру. Точка : Ангел : По Падот #17а Издавач : Idw Покритие Уметник : Алекс Гарнер Писател : Џос Видон, Брајан Линч Уметник : Франко Урру Белешки : Покријте Од Алекс Гарнер Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Особините