.

Победнички Машки Основни Обични Тенки Фит Истегнување Чино Панталони

Победнички Машки Основни Обични Тенки Фит Истегнување Чино Панталони

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

97% Памук, 3% Спандекс Затворање на патент. Машинско Перење. Не премногу лабави, не премногу тесни, тие се вклопуваат точно. Секој треба да има одличен пар основни добро прилагодени чиноси во својот плакар, за носење со речиси се. Сметајте го за главна гардероба за секоја пригода. Додадено истегнување за максимална удобност. Седи под половината, тенок преку бутот, заострената нога. Класичен стил со четири џебови со патент и затворање на копчињата. Машинско перење ладно внатре-надвор на нежен циклус со слични бои, линија сува.

Особините