.

2 Пакет Вратот Гамер Лице Маска Шамија Еднократно Бандани Цевка Ув Заштита Глава Балаклава Отворен Спорт За Мажи И Жени

2 Пакет Вратот Гамер Лице Маска Шамија Еднократно Бандани Цевка Ув Заштита Глава Балаклава Отворен Спорт За Мажи И Жени

DEN 731.20

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер, Спандекс Мек материјал-Изработен од 95% полиестер и 5% спандекс со висока ув заштита. Може ефикасно да спречи оштетување на прашина, сончева светлина, плунка, ултравиолетови зраци и има одреден блокирачки ефект врз прашината. Достапно во разни спортски и активности на отворено за мажи и жени, како велосипедизам, мотоциклизам, пешачење, риболов, лов. Можете дури и да носите во 12 различни начини на облекување за вашите авантури и секојдневниот живот. Одлична идеја за подарок-Одличен подарок за вашето семејство, пријатели или најблиски како подарок За Божиќ,Нова Година, Денот На Вљубените, денот на Татковците, Денот на Мајките И Др Различни фестивали!. Само една бандана подалеку од спортови на отворено, удобна и дише, без оглед на сонцето и ветерот или потењето, со неа во секое време лесно излегува.

Особините