.

АЛАТКА ЗА ГУШКАЊЕ ПИШТОЛИ ЗА ПИВО И ТЕНОК ОТВАРАЧ ЗА КОНЗЕРВИ, РАБОТИ СО КОЈ БИЛО ТЕНОК ДИЗАЈН НА КОНЗЕРВИ

АЛАТКА ЗА ГУШКАЊЕ ПИШТОЛИ ЗА ПИВО И ТЕНОК ОТВАРАЧ ЗА КОНЗЕРВИ, РАБОТИ СО КОЈ БИЛО ТЕНОК ДИЗАЈН НА КОНЗЕРВИ

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

СИТЕ ВО ЕДНА АЛАТКА-отворач За Конзерви, алатка за гушкање, миксер за снимање, сите во еден мал лесен за употреба уред СТАРТЕР ЗА ЗАБАВА-Совршена игра за играње на забави или собири за да ја започнете забавата!. РАБОТИ СО ТЕНКИ ЛИМЕНКИ-Одговара НА сите лименки за пијалоци во тенок стил, без разлика дали станува збор за пиво/тврд селцер/шприцер/итн. НОВ ТРЕНД СТАВКА-најновиот тренд што секој го користи на сите видови настани. Пивските бонгови се минато. СЕКОЈ ја користи ОВАА НОВА ТРЕНДОВСКА СТАВКА! Совршена работа за да ја започнете вашата забава! Оваа алатка за пушка за чугер за пиво може да се користи не само за отворање на пиво или пијалок во тенок стил, туку може да се користи како забавна игра за играње на забави или собири.

Особините