.

Dawhud Директен Желка &засилувач; Пријатели Пончо Плажа Пешкир Со Качулка - Забава И Функционални Деца Пешкир За Бања, Базен , И Плажа-Машина Перат И Издржливи-Возраст 1-

Dawhud Директен Желка &засилувач; Пријатели Пончо Плажа Пешкир Со Качулка - Забава И Функционални Деца Пешкир За Бања, Базен ,

DEN 207.84

Стока
Достапно е за нарачката

Разновиден Дизајн - ова пончо за плажа за мали деца може да се користи како крпа со качулка за време на капење, прикривање за базенот или плажата, па дури и како наметка за вашите малечки Дизајниран за деца на возраст од 1-10 години,. Забавни Дизајни На Животни-Изберете од различни слатки и шарени дизајни на животни, вклучувајќи желка, диносаурус, кит и риба. Вашите деца ќе сакаат да го носат своето омилено животно на крпа со качулка. Повлечете Го Пончо Стилот-Нашите крпи со качулка за деца се дизајнирани со стил на пончо што се повлекува, за лесно за вашето дете да го облече и соблече самостојно, за дополнително покривање и топлина за децата. Совршена Големина За Деца-Со Димензии 24" х 36 "Ч (со качулка) како пончо и 24" х 48 " Ч како крпа, оваа крпа за капење со качулка е совршена за деца на возраст од 4-8 години, Идеална големина за вашето растечко дете.

Особините