.

Андонгнивел Жените Блинг Бејзбол Шапка Кристал Спортски Фармерки Бејзбол Капа Кристал Снепбек Капи Потресени Тексас Шапка

Андонгнивел Жените Блинг Бејзбол Шапка Кристал Спортски Фармерки Бејзбол Капа Кристал Снепбек Капи Потресени Тексас Шапка

DEN 95.84

Стока
Достапно е за нарачката

Предвремено затворање Миење Раце Само. Перење - - - - - Лесен за чистење и препорачуваме Миење Раце. Перење на 40 ° C / нежно перење. Андонгнивел шапка можете лесно да ја измиете, ја задржува формата и бојата. ПРЕДНОСТ - - - - - капачињата се погодни за цела сезона. Можете Да ја користите капата Андонгнивел како преодна капа, спортска капа, хемо капа или поспана глава. Сепак, капачињата се малку тенки за зимата. ФУНКЦИЈА - - - - - - Андонгнивел Шапка Стилски и секојдневен. Тоа е моден тренд да го покажете вашиот став. Со мека, удобна постава. Едноставно, но погодно за мажи и жени. Не само што изгледа добро визуелно, туку штити од досадна сончева светлина поради неговиот рамен екран. ПОВОД - - - - - - Шапката Андонгнивел е одличен избор за секојдневниот живот, секогаш ја носиме со нас и дефинитивно сакам да ја препорачам. Андонгнивел преодната капа совршено одговара на секоја ситуација и ја прави шапката идеален придружник низ сите сезони. Така, капачето Андонгнивел во уличната облека сега стана неопходен моден додаток, Без разлика дали е спортски секојдневен или непромислен елегантен. УСЛУГАТА - - - - - задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа. Ви посакуваме пријатен шопинг!. Добредојдовте Во Продавницата Андонгнивел! Андонгнивел Капи Идеја : Носете Ја - сакајте ја! Со Андонгнивел секогаш сте добро облечени. Модерен изглед и удобно вклопување, уверени со шик и модерен крој. Унисекс стил, идеален за мажи и жени.

Особините