.

Кисангел Сад За Ужина Ноќта На Вештерките Пренослива Кофа Од Тиква, Трик ОД 17 СМ Или Третирајте Држач За Кофи За Бонбони Од Тиква Држач За Бонбони За Ноќта На Вештер?

Кисангел Сад За Ужина Ноќта На Вештерките Пренослива Кофа Од Тиква, Трик ОД 17 СМ Или Третирајте Држач За Кофи За Бонбони Од Тиква Држач За Бонбони

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Пакетот Вклучува-Содржи 2 парчиња кофа за бонбони за ноќта на вештерките Големината на садот за бонбони За Ноќта на Вештерките е 17х17х13см/ 6. Доволно голем за децата да чуваат бонбони. Фаворизира Забава за ноќта на вештерките - Без разлика дали како централен дел на масата преполн со задоволства или услуга за забава дајте им начин на децата, овој држач за бонбони за ноќта на вештерките е одличен додаток на вашиот настан. Бонбони Кофи За Деца-Изработени од-пријателски материјал за безбедна и долгорочна употреба. Совршен и смешен подарок за деца и пријатели Во Ноќта на Вештерките. Кофи од тиква за Трик или Лекување - Имаат форма на тиква и содржат црна рачка и црни карактеристики на лицето од тиква. Одлични носители на бонбони за забави и трик или лекување Во Ноќта на Вештерките. Широки Апликации-Совршени За Опседнати Забави За Ноќта на Вештерките, Трик или Лекување, Чанти За Добрите, Кеси За Бонбони За Ноќта на Вештерките, Декорација на Кофи, Награди во Училница и сите други намени. Опис дали барате практичен, достапен контејнер за бонбони За Ноќта на Вештерките? Дали сте во потрага по цврста, алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Оваа светлечка Кофа Од Тиква За Ноќта на Вештерките мора да ги задоволи вашите потреби.

Особините