.

Жените Бакнеж Заклучи Гроздобер Чанти За Жени Нафта Кожа Вечер Спојка Торба Торба Торба

Жените Бакнеж Заклучи Гроздобер Чанти За Жени Нафта Кожа Вечер Спојка Торба Торба Торба

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Стп Кожа ●Висококвалитетен џеб со патент со заден ѕид од 1 х; 2 џебови за слотови; торбата лесно може да ги складира вашите козметички производи, паричник, телефон, тетратка, парфем и така натаму.Може да се користи Како Вреќи Со Врвна Рачка/ Торби За Рамо/ Кеси Со Вкрстено Тело/ Торби За Гласници/ Торби. ●Ретро Дизајн Должина На Горната Рачка : 14см/5,5"; Прикачен со прилагодлив ремен за рамо. ①Стилски и Погоден За Повеќе Прилики. Торбата е опремена со одлична форма и убав дизајн. Може да се користи како торба за рамо, чанта, чанта за вкрстено тело. Одлично за запознавање, шопинг, забави, патувања и сл. `+Услуги На клиентите Задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет. Ние ќе бидеме одговорни за чантата, и ако има какви било проблеми, ќе обезбедиме најдобра бесплатна политика за замена и враќање на средствата. Затоа, слободно купете!. Елегантен гроздобер дизајн на титаниумска црна тонска рамка со затворање на бравата за бакнеж, класичен ретро изглед, секојдневен стил.

Особините