.

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Micklyn Le Feuvre Арт Деко Плочки Во Меки Пастели Уметност Микс Винил Faceplate Налепница Игри Кожата Налепница Покритие Компати?

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Micklyn Le Feuvre Арт Деко Плочки Во Меки Пастели Уметност Микс Винил Faceplate Налепница Игри

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Micklin Le Feuvre Производ Ултра Тенок и Супер Лесен. Вода и отпорност на избледување. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесно нанесување. Ви ги носи најдобрите уметнички дела за вашиот телефон, таблет и други уреди Од јужноафриканскиот уметник Миклин Ле Февр! Таа е дизајнер на модели, дудлер, илустратор и фотограф кој создава прекрасни дела со нејзиниот заштитен знак задебелени и светли бои. Ве покривме со најширокиот асортиман на дизајни На Micklyn Le Feuvre на пазарот! Излезете и дајте му на вашиот уред нов нов изглед со оваа самолеплива кожа во уникатна разновидност на стилови и бои, додека ја одржувате формата и дизајнот на вашиот уред. Дизајниран за модерен начин на живот. Стилска прецизно опремена кожа направена од винил од врвен степен што го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини. Цврсто го контурира вашиот уред додека го одржува заштитно стилски. Лесна Инсталација. Самолепливата налепница е лесна за инсталирање и отстранување без да остави остатоци што го олеснува испробувањето на различни кожи и дизајни.

Особините