.

TTNDstore 1метри Кожа Во Прав Боја Фазан Гуска Пердуви Трим САМ Пердуви За Шиење За Декорација Ној Свадба Додатоци-60996

TTNDstore 1метри Кожа Во Прав Боја Фазан Гуска Пердуви Трим САМ Пердуви За Шиење За Декорација Ној Свадба Додатоци-60996

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетни Пердуви Прекрасни природни цвеќиња за свадбен букет, сцена, дневна соба, спална соба, канцеларија, хотел, книжарница, кафуле, ресторан, градина, роденден, денот на вљубените итн. Толку долга пердувеста природа облаци пампаси трева сушен декор вашата свадба, дом и канцеларија ќе биде најдобар избор. Овие пердуви може да се користат во многу прилики како што се свадбени центри и декорација на домашна забава. Додадете боја, декорација,занает,капи или цветен аранжман, границите на вашата имагинација!. 1метри Кожа Во Прав Боја Фазан гуска пердуви трим САМ пердуви за шиење за декорација Ној свадба додатоци Големина : 6-20см Боја : Кожа Во Прав Боја Употреба : измиена Гуска Меки Самопердуви За свадба Декорација Забелешка : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Особините