.

Торба за Електронски Додатоци, Организатор На Универзален Држач За Кабелски Кабел/Електронско Куќиште, Водоотпорна Торба За Организатор На Преносни Кабли, ТОРБА З

Торба за Електронски Додатоци, Организатор На Универзален Држач За Кабелски Кабел/Електронско Куќиште, Водоотпорна Торба За Организатор На Преносни

DEN 131.52

Стока
Достапно е за нарачката

Премиум материјал : Изработен Од Водоотпорен, Отпорен на Удари, Тежок И Издржлив Материјал Добро обложен полуфлексибилен ентериер, одлична заштита за вашите гаџети од гребнатини, прашина, удари и случајно испуштање. Торбичка За Носење Надворешна димензија : 7. Повеќекратна Употреба : може да собере полнач, батерии, банка за напојување, хард диск, мемориски картички, дигитална камера, кабли, надворешен драјвер, флеш-уред, полначи, неколку УСБ-кабли, мемориски картички, паметни телефони и слично. исто така добро за канцелариски материјал за деца/студенти, како пенкало, молив, хајлајтер, гел пенкало и гума за бришење. Лесен за носење : надворешниот случај на хард диск вклучува удобен пренослив појас. Можете лесно да го лизнете во ранецот или да го носите во рака. ГАРАНЦИЈА - доколку имате било какви прашања или не сте задоволни, ве молиме контактирајте не 24 часа на ден. Бидете сигурни дека ќе ви дадете добро искуство за купување. Ако нашата торба за електрични додатоци не ги исполнува вашите барања, слободно кажете ни и ние ќе ви испратиме нова замена или ќе ви вратиме пари. Електроника Организатор Торба Случај, Водоотпорен Патување Електронски Додатоци Случај Преносни Торба За Складирање/Универзална Кабел Организатор Кабел Кабел Торба За Кабел, Полнач, Телефон, USB, Флеш Диск, Моќ Банка Главни Карактеристики : Име На Производ : Електроника Организатор Димензија : 7.37 Инчен Материјал : издржлив и водоотпорен најлон, Добро обложен полуфлексибилен ентериер, одлична заштита за вашите гаџети од гребнатини, прашина, Удари И Случајно Паѓање. Нема посебни мириси. Апликации : може да држи адаптери за напојување, полнач, батерии,банка за напојување, хард диск,мемориски картички,дигитална камера,пенкало,селфи стап, кабли, надворешен драјвер, флеш-уред, основни предмети за прва помош, полначи, неколку УСБ-кабли, ножици, шминка ,пасош,мемориски картички, клуч, паметни телефони и слично.

Особините