.

Природно Памучно Јаже 3/4 инчи х 50 Стапки, Изопачено Памучно Јаже Со 4 Влакна, Природно Дебело Бело Јаже, Кабел За Меко Јаже, Занаетчиско Јаже За Спорт, Декорација, Игр?

Природно Памучно Јаже 3/4 инчи х 50 Стапки, Изопачено Памучно Јаже Со 4 Влакна, Природно Дебело Бело Јаже, Кабел За Меко Јаже, Занаетчиско

DEN 369.92

Стока
Достапно е за нарачката

●Премиум Природно Памучно Јаже●Бело природно дебело памучно јаже, изработено од чисти памучни влакна, униформа боја, без хемиски супстанции, безбедно без мирис и биоразградливо ①Меки и 2 должини : 50 стапки, 100 стапки. Покрај тоа, прикачивме тешка лента, која може да ви помогне да го исечете памучното јаже кога ви треба, подобро да го зачувате преостанатото памучно јаже. Многу лесен за ракување. ●Лесен За Употреба И Чување Нашиот памучен изопачен јаже е добро спакуван, нема да се испреплетува едни со други и може да се намали секоја должина колку што ви треба. (совет : Ако се извалка, може да оди точно во машината за перење, но бидете нежни, памукот може да се намали). ●Повеќенаменски●Нашето дебело меко извртено јаже е совршено за залихи од тантела, занаети САМИ, закачалки за растенија, таписерии, правење корпи, врвки за облека, градинарски декор, движење и декор на домот. Мека Дебела Памучна Јаже.

Особините