.

PCI Express 4.0 X16 Продолжен кабел за продолжение за графички видео картички. Gen4

PCI Express 4.0 X16 Продолжен кабел за продолжение за графички видео картички. Gen4

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Име на производот : PCIE X16 до X16 Продолжен кабел Брзина на трансфер : PCIE 4.0 X16 Целосна брзина, 256 G/bps (максимум). Должина на жицата : 10 ~ 100 см, должината може да се прилагоди ,. Апликација : PCIE X16 Graphics Video картичка до PCIe X16 Slot Extension Riser Cable.

Особините