.

Нуобести Метал Шпатула Метал Шпатула Керамички Алатки 26 Парчиња Глина Алатки Игла Точки Алатки Занаети Глина Моделирање Алатка За Обликување Скулптура Метал Шпат

Нуобести Метал Шпатула Метал Шпатула Керамички Алатки 26 Парчиња Глина Алатки Игла Точки Алатки Занаети Глина Моделирање Алатка За Обликување

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Овие алатки се лесни за чистење и не се лесни за ' рѓа Многу погоден за алатка за декорација на торта. Различни форми на резба се достапни за да го направат вашиот дизајн пофлексибилен. Изработен од квалитетен материјал, издржлив и корисен. Погоден за релјеф, глина, уметнички проекти, скулптури и други занаетчиски проекти. Опис Алатки За Резба Алатки За Моделирање Поставете Практични Алатки За Вајање Глина Карактеристики-Големина : 9, 50Х9, 00Х0, 30см, 3, 73Х3, 54Х0, 12ин.- Материјал : Дрво, нерѓосувачки челик, хартија, лепак стап.- Боја : Избрана Боја.Пакет Вклучувајќи 1 комплет глинена алатка.

Особините