.

Адовје Бања Мат Беж Гроздобер Ретро Патување Шема На Балони Син Балон Пријатна Бања Декор Бања Килим Со Нелизгачки Поддршка 16 Х 24

Адовје Бања Мат Беж Гроздобер Ретро Патување Шема На Балони Син Балон Пријатна Бања Декор Бања Килим Со Нелизгачки Поддршка 16 Х 24

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 24 х 16 инчи / 60 х 40 см Материјал : површина на ткаенина од фланелет, многу абсорбента И БРЗО се СУШИ. Лесна нега : машина за перење на студ, сушење на ниска температура. Нашата подлога е поддржана со полиестерска Гума против лизгање со пвц точки ,одржувајќи го тепихот да остане на место, заштитувајќи ги старите и децата од секое паѓање или лизгање во бањата. Направи совршен тепих за туширање, тепих за кујнски мијалник, подлога за врата, тепих за перење и сл. Големина не користете белило или ставете ги за хемиско чистење бидејќи може да ги истроши душеците.Повеќенаменски направи совршен тепих за туширање, тепих за кујнски мијалник, подлога за врата, тепих за перење и сл.

Особините