.

Јили Маизи Бебе Турбан Новороденче Болница Капа Памук Мало Дете Расадник Бобинка Бохемија Голема Коса Лак Завиткана Глава

Јили Маизи Бебе Турбан Новороденче Болница Капа Памук Мало Дете Расадник Бобинка Бохемија Голема Коса Лак Завиткана Глава

DEN 1251.20

Стока
Достапно е за нарачката

Заврзан во центарот за да создаде симпатичен смешен стил! Прилагодете ја големината на јазолот за да го контролирате стилот и големината на шапката за да одговараат на главата на вашето бебе. Еластично затворање. Машинско Перење. Убава капа за бебиња! Мека, еластична, удобна,секоја пригода го прави вашето бебе да стане помодерно,привлечно, слатко. МЕКА и ЛЕСНА ТКАЕНИНА : нашите обвивки за турбани за бебиња се направени од пријатна И еластична Имитација на памучна ткаенина од Кашмир, многу мека и нежна за кожата на бебето, одржувајќи го новороденото бебе да се чувствува удобно и топло. ГОЛЕМИНА НА РАСТЕГЛИВ МАТЕРИЈАЛ ПРИЛАГОДЛИВ : Погоден за 6 Месеци~4 Години Бебе, Добар Дел.Секоја големина на главата на новороденото бебе е различна, ако е малку голема за вашето девојче, ве молиме љубезно почекајте бебето да прерасне во неа, бебето расте многу брзо. Пакетот вклучува 6 парчиња од оваа симпатична капа за бебиња, Овие симпатични шапки за бебиња се погодни за носење бебе на отворено или туш за бебиња,одење на роденденска забава ,фотографирање на семејството итн. Ве молиме контактирајте не прво ако има некое прашање. Ние ќе се потрудиме да го исполниме вашето барање и да го решиме вашиот проблем брзо и ефикасно!.

Особините