.

Резервна Резерва/Резервна Копија/Резервна Камера За Автомобил На Возилото, Дел За Поправка На Безбедносна Камера За Форд за Мустангот 2015-2018

Резервна Резерва/Резервна Копија/Резервна Камера За Автомобил На Возилото, Дел За Поправка На Безбедносна Камера За Форд за

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Висок квалитет за професионална употреба Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и отпорен на абење. Заменете ги старите, скршени или неработни делови, ефикасно подобрете ги перформансите на вашиот автомобил. Убави резервни делови за надградба и менување на вашите автомобили. ОЕ : FR3 T-19 G490-АЕ/FR3 T-19 G490-АД(проверете дали ќе одговара на вашата машина пред да ја купите). Висок квалитет за професионална употреба. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и отпорен на абење. Заменете ги старите, скршени или неработни делови, ефикасно подобрете ги перформансите на вашиот автомобил. Убави резервни делови за надградба и менување на вашите автомобили. ОЕ : FR3 T-19 G490-АЕ/FR3 T-19 G490-АД(проверете дали ќе одговара на вашата машина пред да ја купите). Карактеристики : Висок квалитет за професионална употреба изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и отпорен на абење заменете ги старите, скршени или неработни делови, ефикасно подобрете ги перформансите на резервните делови на карнизот за да ги надградите и измените вашите автомобили спецификации : ОЕ : FR3 T-19 G490-АЕ/FR3 T-19 G490-АД(проверете дали ќе одговара на вашата машина пред да ја купите)Боја : Црн Тип : Безбедносна Камера За Заден Поглед тип : Директна замена количина : 1 парчиња опрема : одговара за пакетот форд мустанг 2015-2018 вклучува : 1*камеранота со заден поглед наназад : пред да го купите, ве молиме потврдете го моделот ое, без разлика ДАЛИ Е СООДВЕТЕН ЗА ВАШИОТ МОДЕЛ, за ДА НЕ ПРЕДИЗВИКАТЕ НЕПРИМЕНЛИВОСТ! Фала! !.

Особините