.

Класичен Круг Вентилатор, Исклучителна Вез&засилувач; Полу-Транспарентен Свила Крпа Површина, 10+ Изборни Модели, Дијаметар 8.3 во, 刺绣团扇

Класичен Круг Вентилатор, Исклучителна Вез&засилувач; Полу-Транспарентен Свила Крпа Површина, 10+ Изборни Модели, Дијаметар 8.3 во, 刺绣团扇

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

[Материјал] >> Дрвена Рачка И Површина Од Свилена Ткаенина [Стил] >> Полу-Транспарентен Едностран Вез. [Големина] >> Дијаметарот е долг 8,3 инчи (21 СМ). [Враќање] >> Нашата адреса за враќање е внатре ВО САД, така што можете само да ја користите домашната етикета создадена од платформата за да испратите вратен производ. [Специјалност Од Хангжу Кина] >> предметот е направен во Хангжу Кина со локална техника на специјалност за производство. [Материјал] >> Дрвена Рачка И Површина Од Свилена Ткаенина. [Стил] >> Полу-Транспарентен Едностран Вез. [Големина] >> Дијаметарот е долг 8,3 инчи (21 СМ). [Враќање] >> Нашата адреса за враќање е внатре ВО САД, така што можете само да ја користите домашната етикета создадена од платформата за да испратите вратен производ. [Специјалност Од Хангжу Кина] >> предметот е направен во Хангжу Кина со локална техника на специјалност за производство. Тоа е Висококвалитетен Круг Фан На Кинески стил. Реброто на вентилаторот е направено од дрво, а површината на вентилаторот е изработена од висококвалитетна свилена ткаенина со извонреден вез. Ткаенината на површината на вентилаторот е полутранспарентна.

Особините