.

Кабилок Пластичен Контејнер Контејнер За Колачиња Преносна Кутија За Леб Носач За Тост Леб Со Рачка Проѕирна Торта За Печење Храна Земете Кутија за Десерт продавн?

Кабилок Пластичен Контејнер Контејнер За Колачиња Преносна Кутија За Леб Носач За Тост Леб Со Рачка Проѕирна Торта За Печење Храна

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Погоден за продавници, пекари, продавници за колачи, простории за чај, забавни училишта и домашна употреба Запечатување на бравата за да ја задржите храната запечатена и да спречите отстранување на капакот. Со рачка за да ја носите вашата торта или друга храна насекаде. Се користи за маса за чување и организирање на вашата храна, или справување со мали нешта. Изработен од висококвалитетен материјал за трајна употреба. Описова е јасна кутија за торта со рачка, лесна за држење и носење. Погоден за леб, торта, складирање десерти.Карактеристики-Боја : Розова-Материјал : Пп-Големина : 35x15x13cm Package, Вклучувајќи 1 x Кутија За Торта.

Особините