.

Јамашита Когеи 15056380 Нож За Путер, Армирана Керамика, 6,0 х 1,0 инчи, Нож За Путер H. C.

Јамашита Когеи 15056380 Нож За Путер, Армирана Керамика, 6,0 х 1,0 инчи, Нож За Путер H. C.

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Засилен Порцелан Големина : 6,0 х 1,0 инчи (15,2 х 2,6. Материјал : Армиран порцелан. Земја На Производство : Јапонија. Забелешка : по употреба, користете кујнски детергент за веднаш да ја отстраните нечистотијата и исплакнете темелно. Исто така, ве молиме оставете го целосно да се исуши пред складирање.

Особините