.

Нагао Стариот англиски Шеќер Лажичка, 5 Шишиња + 1 Парче, Направени Во Јапонија

Нагао Стариот англиски Шеќер Лажичка, 5 Шишиња + 1 Парче, Направени Во Јапонија

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 4,6 инчи (117 мм) Материјал : нерѓосувачки челик (рачка со сатенска завршница). Земја На Потекло : Јапонија/Цубаме Сити. Прибор за јадење од нерѓосувачки челик направен во Градот Цубаме, Префектурата Ниигата, град на кујнски производи 2 Тонски Огледални Пупки и Четкана Рачка Едноставна И безвременска форма со цел да се намали продажната цена, надворешноста на производот е спакувана во едноставна пп торба.

Особините