.

Гуоларизи 6 Бои Камелеони Течна Сенка За Очи Боја Шминка За Очи Шминка За Лице Еднобојна Течност Нагласи Хајлајтер Пенкала Шминка

Гуоларизи 6 Бои Камелеони Течна Сенка За Очи Боја Шминка За Очи Шминка За Лице Еднобојна Течност Нагласи Хајлајтер Пенкала Шминка

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

①Совршен Подарок Оваа Течна Сенка За Очи Може Да Се Нанесе На Очите, Веѓите, Усните, Образите И Лицето Оваа Сенка За Очи Е Погодна За Различни Прилики Како Забави, Маскенбал, Барови, Емисии, Свадби И Музички Фестивали. Може Да Се Користи Како Подарок За Добри Пријатели И Семејство. Компактниот Пакет Може Да Се Вклопи Во Ранец Или Џеб За Облека За Лесна Преносливост. ①Обезбедување на квалитет Ние сме Посветени Да Ви Обезбедиме Висококвалитетни Производи и Услуги. Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Обоената Сенка За Очи, Ве Молиме Контактирајте Не , Ние Ќе Ви Обезбедиме Задоволителна Пост - Услуга. €6 - Боја Сјајна Долготрајна Сенка За Очи ● Вкупно Има 6 Бои, Со Висока Рендерирање На Бои, Водоотпорна и Силна Адхезија. Оваа Светкава Сенка За Очи Висока Светлина Има Долготрајна Метална Завршница и Водоотпорна Завршница. Оваа Течна Треперлива Сенка За Очи Е Треперлива Светлина Со Големо Влијание Во Лесна Течност-Додава Сатурација И Им Дава На Очите Повеќе Изглед. Ако Се Користи Ноќе, Тоа Ќе Го Направи Вашето Лице Посветло Во Мракот И Ќе Стане Гламурозна Фокусна Точка. ●Лесен За Употреба ● Ова Не Е Само Течна Сенка За Очи, Туку Може Да Се Користи И Како Сјај За Усни, Ефектот Е Уште Поневеројатен. Лесно Се Лизга На Шминка, Брзо Се Суши И Лесно Се Нанесува. ● Течна Сенка за Очи ● Лесна Текстура. Колку Повеќе Користите, Толку Повеќе Осветленост Ќе Добиете, Што Ќе Ви Овозможи Да Го Прилагодите Вашиот Сјај.

Особините