.

Косма Флип Случај за iPhone 14/14 Плус/14 Pro/14 Pro Max Со Слотови За Картички, Издржлив Pu Кожа Магнетно Затворање Фолио Паричник Случај Отпорен На Удари Целосна Заштита Телефо

Косма Флип Случај за iPhone 14/14 Плус/14 Pro/14 Pro Max Со Слотови За Картички, Издржлив Pu Кожа Магнетно Затворање Фолио Паричник Случај Отпорен

DEN 708.80

Стока
Достапно е за нарачката

Компатибилност : овој случај е компатибилен со i Phone 14 Серија 2022 Ве молиме потврдете го моделот на телефонот пред купувањето. Изработен од врвна стп кожа, мек внатрешен капак НА ТПУ, силно магнетно затворање за да го одржува вашиот телефон безбеден како ракавица, дизајнот против паѓање и отпорен на удари се чува безбеден од несреќи од нула и совршено ги штити екранот и камерата. Оваа обвивка е мултифункционална. Вграден Џеб За Картички погодно чувајте ја ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА,лиценца,фотографија, готовина и кредитни картички. Случајот лесно се отвора како книга со вграден држач за удари што ви овозможува удобно да остварувате видео повици без раце, да читате или да гледате филмови насекаде. Прецизните исечоци се полни со карактеристики паметни како вашиот телефон, лесен пристап до сите порти и карактеристики лесно. Посветени сме на дизајнот и обезбедуваме секакви модни и нови куќишта за паметни телефони. Можете исто така да најдете вистинска футрола за заштита на вашиот мобилен телефон,што исто така ќе го направи вашиот телефон извонреден.Направено со висококвалитетна стп кожа, изгледа елегантно и елегантно.

Особините