.

ЈМР Машка Тешка Тежина Вафли Со Долги Ракави Термална Кошула Вратот На Екипажот Долна Облека, Бои, Големини

ЈМР Машка Тешка Тежина Вафли Со Долги Ракави Термална Кошула Вратот На Екипажот Долна Облека, Бои, Големини

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Стил и Удобност Е Твое СО JMR Машка Тешка Категорија Термичка Кошула СО Долги Ракави JMR Топлинска Долна Облека Со Долги Ракави Врвовите се направени со 100% чиста памучна ткаенина која нуди долготрајна удобност и квалитет. Ова ја дава крајната топлина што ви треба во текот на зимската сезона и студеното време бидејќи ја регулира телесната температура. Не Вашиот Типичен Џемпер овој тренд од 80-тите се враќа доминирајќи во модниот свет со својата супер елегантна привлечност. Вафли Плетени Долги Ракави сега стануваат неопходност од гардероба што не само што се носи како долна кошула, туку и изјава за носење. Добро се комбинираат со се, од тексас до сомотски панталони-совршени за различни прилики! Плус, тие исто така прават идеална активна облека за внатрешни и надворешни спортови како : тренинг Во Теретана Трчање Возење Велосипед Џогирање и многу повеќе! Производ Нагласува Класичен Врат На Екипажот ова го прави совршен за слоевитост на различна облека. Тоа дава совршено вклопување за вашето тело бидејќи не виси лабаво. Издржлива Конструкција Оваа Тешка Термална Кошула е Вафли Плетени Долги Ракави кои обезбедуваат зголемена долговечност и издржливост.

Особините