.

Татуо 10 Парчиња Украс Држач За Држач За Држач За Држач За Држач За Метален Држач За Украс Украс За Држач За Држач За Држач За Висечки Железо Држач За Терариум Држач З

Татуо 10 Парчиња Украс Држач За Држач За Држач За Држач За Држач За Метален Држач За Украс Украс За Држач За Држач За Држач За

DEN 612.64

Стока
Достапно е за нарачката

Стабилен и Цврст : штандот за прикажување украс е изработен од квалитетно железо со дрвена основа, цврст и издржлив, а тркалезната дрвена основа ќе ги одржува вашите украси стабилни и безбедни, проверете дали украсот нема да се ниша од паѓање Доволно И Соодветно : ќе добиете 10 парчиња украсни закачалки штандови, доволната количина е лесна за задоволување на вашите потреби за употреба; тие се прибл. 4,53 х 11 инчи/ 11,5 х 28 см (дијаметар на дното по висина), погоден за закачување на различни украси. Елегантен Дизајн Во Форма На Г : држачот за украс претставува елегантна Форма На Г и мазна црна линија, која изгледа нежно и вкусно, идеално за прикажување на вашите топчиња од вештерки, стаклени терариуми, мини ѕвончиња од ветер, новогодишни украси, Мини фенери, стаклени вазни, сукуленти и така натаму, додавајќи мистериозен и шармантен допир во вашиот дом. Широк Спектар На Апликации : исклучителна, но практична, можете да го користите нашиот штанд за прикажување на закачалки за украси за секојдневно, дома, свадба, одмор, украси за продавници и многу повеќе, ставајќи ги на вашата маса, мантили, полици за книги, полици итн., прикажување на различни сезонски украси. Пристојни Подароци : ако најдете некои разноврсни и нежни подароци, нашиот украс се залага за прикажување може да биде убав избор; тие се идеални подароци за роденден, Божиќни подароци, подароци За Денот на Вљубените, подароци За Денот На Мајката, подароци за загревање на куќата и многу повеќе; можете да ги подарите на вашето семејство, пријатели, соседи и други луѓе што ви се допаѓаат; подароците лесно ќе ги освојат нивните срца.

Особините