.

Конектори Coolmoon Компјутер Компјутер Вентилатор Прилагодете RGB Ладење Вентилатор Дијамант 120mm PWM 6PIN Прилагодливи Тивок Отворот Rgb Случај Фанови Jy10 21 -

Конектори Coolmoon Компјутер Компјутер Вентилатор Прилагодете RGB Ладење Вентилатор Дијамант 120mm PWM 6PIN Прилагодливи Тивок Отворот Rgb

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Боја : Е Пакетот Вклучува : 1pc x Вентилатор. Потекло : ЦН (Потекло). Тип : Фанови Компјутер Случај. Сертификација : Никој. Карактеристики : Секоја мушка за светилки поддржува софтверско програмирање на матичната плоча за прилагодување на 16 милиони бои.Контролорот има вградени повеќе од 300 режими на осветлување, вклучувајќи повеќе режими на осветлување во боја и 12 статични црно-бели режими.Прозрачните лежишта, дизајнот на тесната рамка и поголемата површина на сечилото на вентилаторот го намалуваат волуменот на воздухот и ја подобруваат дисипацијата на топлина.Вентилаторот е опремен со 8 гумени амортизери, што може ефикасно да ја намали резонанцата помеѓу вентилаторот и шасијата и да ја намали бучавата.Далечинскиот управувач е поделен на стандарден контролер и музички контролер, а стандардниот контролер е директно поврзан со интерфејсот за напојување.

Особините