.

Стилистот HD Чипка Предна Перика 13x6 Транспарентна Чипка Фронтални Перики 18 Инчен Бран Перика Човечка Коса Мешавина Швајцарската Чипка Кадрава Перика Топлина Прија

Стилистот HD Чипка Предна Перика 13x6 Транспарентна Чипка Фронтални Перики 18 Инчен Бран Перика Човечка Коса Мешавина Швајцарската

DEN 751.84

Стока
Достапно е за нарачката

ХД Чипка Предна Перика Перики Фронтална невидлива Човечка Коса долго тело Длабоко лабаво брановидно Навивање кадрава претходно откинато 13х6 13х4 Длабок Дел транспарентна русокоса 360 бебе црни жени бела полу Откачена Косплеј Синтетичка сензација на Чипка бута Чипка Единица 13 Надворешен Модел Инч Нашата Невидлива Предна перика Од Чипка Од 13х6 ХД Со Мешавина Од Човечка Коса е супер мека, мазна, мала тежина, Без пролевање и без заплеткување. Големината на капачето е прилагодлива. Лесен За Носење : Просечна големина, во периката има две ремени за прилагодување кои можат да се испреплетат во фиксна положба за да одговараат на различни големини на главата. Капачето Од Чипка 13Х6 HD обезбедува Подолг и подлабок простор за разделба, дише И лесна конструкција на капачето, удобност и лесно носење. Има 1 чешел во грбот и 2 чешли за уши даваат дополнителна сигурност на перика. Периките може да се прилагодат, можете да дефинирате многу различни стилови, тоа ќе ви донесе поинакво искуство, ќе ви овозможи да откриете прекрасни стилови. Стилот е пријателски, погоден за женско секојдневно носење, забави, ноќта на вештерките, косплеј, костими, секојдневна употреба. Услуги на клиентите : Сад Продавачот. Време на испорака 1~2 дена ОД ФБА (ПРЕМИЕР). Доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте не во работното време. ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ви помогнеме. Супер мека и мала тежина. Природна претходно извадена линија на косата. Премиум проѕирна швајцарска чипка. Не е потребна подготовка. Природна претходно извадена линија на косата. Мека и издржлива швајцарска чипка. Реални бебешки влакна за беспрекорна завршница. Изработени од премиум проѕирна швајцарска чипка. Лесно се вклопува со скалпот и кожата. Природен изглед и удобно. Мека, фина еластичност одговара на издржливост. Долготрајни, Лесни за одржување. Мека, фина еластичност одговара на издржливост. Долготрајни, Лесни за одржување. Супер мека и мала тежина.

Особините