.

UKCOCO Selfie Прстен Светло со 36 LED Светилки Блиц Светилка Клип Прстен Светла Пополнете-Во Осветлување Пренослив За телефон таблет iPad Лаптоп Камера

UKCOCO Selfie Прстен Светло со 36 LED Светилки Блиц Светилка Клип Прстен Светла Пополнете-Во Осветлување Пренослив За телефон

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

ОВА led светло за пополнување на самовидни прстени е дизајнирано за loverубител на селфи Со Ова Светло За Селфи Прстен, ќе можете да направите одлични селфи фотографии во темни области или секогаш кога природната светлина не е достапна. Обезбедува дополнително или странично осветлување за фотографирање кога и да имате услови на слаба осветленост. Исто така, ви помага да добиете слики и видеа со повисок квалитет кога природната светлина не е достапна. Главата за сечење може да биде широко отворена. Така може да се примени на речиси сите паметни телефони на пазарот. Со 3 различни нивоа на осветленост, ќе го најдете совршеното осветлување потребно за вашите фотографии. Описоваа led светло за пополнување на прстенот ЗА селфи е дизајн за loverубител на селфи. Кога ќе ја ставите стегачот за полнење преку мобилниот телефон, таблетот, i Pad и ќе го вклучите, можете да направите подобри фотографии или видеа со достапно светло. Се разбира, може да се користи како едноставна фенерче или мала светилка за итни случаи кога ќе ви треба. Со Ова Светло За Селфи Прстен, ќе можете да направите одлични селфи фотографии во темни области или секогаш кога природната светлина не е достапна.Карактеристики-Боја : Црна.- Материјал : Пластика.- Големина : 10х10х3, 5см / 3, 9х3, 9х1, 4инч.- ОВА светло за пополнување на самовидни прстени Е дизајнирано за љубител на селфи.

Особините