.

РЕШЕТКАТА ЗА Сушење Тревки BESPORTBLE Нето Квадрат 4 Слој Фен За Тревки Решетка За Сушење За Билки Чај Храна Дехидратор Сина 66X35X35cm

РЕШЕТКАТА ЗА Сушење Тревки BESPORTBLE Нето Квадрат 4 Слој Фен За Тревки Решетка За Сушење За Билки Чај Храна Дехидратор Сина 66X35X35cm

DEN 479.84

Стока
Достапно е за нарачката

Плоштад Виси Мрежа Фен Виси Мрежа Фен Преклопен Сушење Нето Отворено Храна Екран За Зеленчук Риба Овошје Ракчиња Надворешен Екран За Храна Преклоплива Мрежа За Сушење Виси Мрежа За Сушење Плоштад Виси Мрежа Фен За Ракчиња Риба Овошје Зеленчук. Покрај тоа, ние исто така ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ќе ви одговориме навреме. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Билка За Сушење Решетката Виси Трева Фен. Опис Покрај тоа, ние исто така ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ќе ви одговориме навреме.Карактеристики-Боја : Сина Боја.- Материјал : Најлон, ЈП .С : 35 х 35 х 66см/13, 78х13, 78х25, 98 инчи.М : 40 х 40 х 66см/15, 75х15, 75х25, 98 инчи.Л : 45 х 45 х 66см/17, 71х17, 71х25, 98 инчи.- Големина XL : 50 x 50 x 66cm/19, 69x19, 69x25, 98 инчи.- Плоштад Виси Мрежа Фен Виси Мрежа Фен Преклопен Сушење Нето Отворено Храна Екран За Зеленчук Риба Овошје Ракчиња-Отворено Храна Екран Преклопен Сушење Нето Виси Мрежа Фен Плоштад Виси Мрежа Фен За Ракчиња Риба Овошје Зеленчук-тоа е еден од најдобрите избори за вас.

Особините