.

Мала Столица За Стапала Од Правоаголник, Потпирач За Нозе Од Кадифена Ткаенина Мала Османлиска Столица Со Пластични Нозе Што Не Се Лизгаат, Модерни Столици Од Прав?

Мала Столица За Стапала Од Правоаголник, Потпирач За Нозе Од Кадифена Ткаенина Мала Османлиска Столица Со Пластични Нозе Што Не

DEN 479.84

Стока
Достапно е за нарачката

?Удобна и Здрава Подножје За Нозе - - - - малата подножје ги крева нозете за да го отстрани притисокот од грбот и колковите, ви обезбедува целокупно подобро држење на телото Правилното држење на телото не само што ви помага да се чувствувате подобро кога седите на вашето биро цел ден, туку и прави да изгледате подобро кога сте на видео/ конференциски повици. Подножјето и отоманската подлога со висококвалитетен густ и сунѓер со висока густина, поудобен и мек од обичниот подножје. ?Совршена Мала Големина за Одмор - оваа мала подножје од 15,35 инчи отоманската е совршена за стапала. Тоа не е голем отомански за користење како коктел маса. Овој потпирач за нозе е доволно компактен за да се чува во близина на вашиот кауч, под стол или дури и под биро. Правоаголниот кожен потпирач за нозе е заштеда на простор, може да се премести наоколу по потреба, совршено одговара за нашиот мал стан. ?Мека и Стабилна И Анти-Лизгање - - - покривката на поместената отоманска столица е изработена од мек ленен материјал, пријатна за кожата, удобна столица до боса нога. Рамката на малата подножје е изработена од материјал од цврсто дрво плус и држете ја со цврсти пластични нозе. Исто така, доаѓа со влошки за заштита од лизгање на подот веќе инсталирани на нозете за одлична стабилна. ?Различни Апликации Потпирач За Нозе - - - лесната подножје е едноставна, елегантен дизајн што одговара на речиси секој стил на внатрешен дизајн.

Особините