.

ЛИЈЧИ 18 Инчен Твин Кревет Рамка, Метал Близнак Платформа Кревет Рамка Нема Кутија Пролет Потребни Тешки Челик Летва Поддршка 3000 фунти/Лесно Собранието/Бучава Слоб?

ЛИЈЧИ 18 Инчен Твин Кревет Рамка, Метал Близнак Платформа Кревет Рамка Нема Кутија Пролет Потребни Тешки Челик Летва Поддршка 3000

DEN 1599.84

Стока
Достапно е за нарачката

®Тешка Рамка За Кревет Со Близнаци лијчи рамка за кревет близнак изработена од армирана легура метална челична конструкција Без тресење и без крцкање кога ќе се одморите на него. ●Дизајн без лизгање●рамка за кревет со Двојна големина висока 18 инчи дизајнирана со Затворач за Лизгање за да го одржува душекот стабилен; Пластичните влошки на стапалото на рамката го спречуваат лизгањето на душекот и го штитат вашиот под. ●Под Складирање Во Кревет●18 инчи високи црни метални рамки за кревети со 16 инчи складирање одоздола. Ја одржува вашата соба чиста и организирана. ●Рамка за Кревет со Близнаци Не Е Потребна Пружина За Кутија●Цврстите и издржливи челични летви поддржуваат 3000 фунти. Резервираните Дупки ја направија главата компатибилна. ●Лесно Склопување Оваа рамка за кревет од 18 инчи може лесно да се состави во рок од 15 минути. Алатките и упатствата се спакувани со двојна големина на рамката за кревет(не се потребни дополнителни алатки).

Особините