.

Аукмла Морска Ѕвезда Клипови За Коса Златна Морска Ѕвезда Барети Плажа Иглички За Коса Додатоци За Стилизирање На Коса За Жени и Девојки&нбсп;

Аукмла Морска Ѕвезда Клипови За Коса Златна Морска Ѕвезда Барети Плажа Иглички За Коса Додатоци За Стилизирање На Коса За Жени и Девојки&нбсп;

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Додатоци за коса за жени во уникатен дизајн и одлична изработка, изработени од легура Метален клип за коса за жени одговара за средна коса во секојдневно носење. Шнолата за коса за жени ќе додаде повеќе шарм за вашата облека и ќе направи да изгледате елгантно. Бохо иглички за коса е прекрасен подарок за вашата мајка/ќерки, сестри и најдобри пријатели, тие ќе бидат толку среќни да добијат толку деликатна глава. Ако треба да рефундирате, ве молиме погледнете ја ознаката на пакетот. Слободно контактирајте не преку е-пошта ако имате прашања или ви треба помош. Карактеристики : Состојба : Сосема нов Материјал : висококвалитетна легура овој клип за коса е совршен за секојдневно носење. Тоа ќе ви помогне добро да ја фатите косата и да се држите на место. Само уживајте во оваа половина пунџа коса клип. Забелешки : бојата на предметот може да изгледа малку поинаква од сликата.

Особините