.

DOITOOL 1 Сет Дното Монтирање Фиока Слајд Замени Фиока Песна Хардвер Тешки Бавно Блиску Водич Песна Гардероба Лизгање Страна Монтирање

DOITOOL 1 Сет Дното Монтирање Фиока Слајд Замени Фиока Песна Хардвер Тешки Бавно Блиску Водич Песна Гардероба Лизгање Страна Монтирање

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Изработен од висококвалитетен и еколошки материјал, издржлив и практичен за долготрајна употребасамолепливи слајд шини. Се третирани со добра изработка и се достапни за ваша безбедна употреба.мебел слајд шини. Многу стабилен и флексибилен и може да се користи за вашите плакари, ормани, гардероби, маси за облекување итн. салон лизгање страна. Со едноставен надворешен дизајн и комплетни алатки за инсталација, погодни за ракување.салон лизгање страна. Дизајн на лепило, нема да ви одземе премногу време и напор.полица слајд железнички. Карактеристики Боја : Бела. Материјал : КОЛКОВИТЕ. Големина : 26, 40Х3, 00Х1, 00 см/ 10, 38Х1, 18Х0, 39 инчи. Пакет Вклучувајќи 1 Сет Дното Монтирање Фиока Слајд Замени Фиока Песна Хардвер Тешки Бавно Блиску Водич Песна Гардероба Лизгање Страна Планината (Бела).

Особините