.

Ремен Клип Футрола Торбичка Тешка Кожа Случај За Моторола мото г Игра Работ 30 Фузија Работ Мото г Игла 5Г Мото г 5г Работ+ Мото г Игла Мото Г Моќност

Ремен Клип Футрола Торбичка Тешка Кожа Случај За Моторола мото г Игра Работ 30 Фузија Работ Мото г Игла 5Г Мото г 5г Работ+ Мото

DEN 239.84

Стока
Достапно е за нарачката

Вашиот Најдобар Асистент За Држач За Телефон : Премиум Футрола За Торбичка Од Вертикална Кожа Со Магнетно Затворање со Штипка За Ремен и Јамки за Ремени, Ќе одговара На Телефон со тенок Капак или кожа на ) Мулти Функции : оваа кожна футрола изработена со супериорен квалитет и модерни дизајни. Се состои од Кожа Со Врвен Квалитет и користи магнетни спојки како прицврстувачи за безбедно обезбедување на вашиот телефон и обезбедување лесен пристап во исто време. Вклучува и клип за појас плус ракав за кредитна картичка. Карактеристики : Елеганцијата, Квалитетот и Достапноста се само три од карактеристиките на оваа прекрасна торбичка за мека кожа. Елегантен дизајн, е убав и модерен. Овој разноврсен случај, има магнетно затворање што ќе го задржи вашиот телефон безбедно во куќиштето без да влијае на неговото работење. Материјал : има штипка за ремен и ракав за држач за кредитни картички,овој случај е направен толку добро што ќе трае цел живот на вашиот телефон. Одликувајќи Се Со Долготрајна Висококвалитетна Фина Кожа Убаво изработена футрола Со најквалитетни шевови Вградениот Клип За Појас и Јамка За Појас Обезбедува одлична заштита од елементите, гребнатини, нечистотија и удари. Вашиот Најдобар Асистент За Држач За Телефон : Премиум Футрола За Торбичка Од Вертикална Кожа Со Магнетно Затворање со Штипка За Ремен и Јамки за Ремени, Ќе одговара На Телефон со тенок Капак или кожа на ). Мулти Функции : оваа кожна футрола изработена со супериорен квалитет и модерни дизајни. Се состои од Кожа Со Врвен Квалитет и користи магнетни спојки како прицврстувачи за безбедно обезбедување на вашиот телефон и обезбедување лесен пристап во исто време. Вклучува и клип за појас плус ракав за кредитна картичка. Карактеристики : Елеганцијата, Квалитетот и Достапноста се само три од карактеристиките на оваа прекрасна торбичка за мека кожа. Елегантен дизајн, е убав и модерен. Овој разноврсен случај, има магнетно затворање што ќе го задржи вашиот телефон безбедно во куќиштето без да влијае на неговото работење. Материјал : има штипка за ремен и ракав за држач за кредитни картички,овој случај е направен толку добро што ќе трае цел живот на вашиот телефон. Одликувајќи Се Со Долготрајна Висококвалитетна Фина Кожа Убаво изработена футрола Со најквалитетни шевови Вградениот Клип За Појас и Јамка За Појас Обезбедува одлична заштита од елементите, гребнатини, нечистотија и удари. Премиум Вертикална Футрола За Торбичка Од Кожа Со Магнетно Затворање со Штипка За Ремен и Јамки за Ремени, Ќе одговара На Телефон со Тенок Капак или Кожа на ) оваа кожна футрола изработена со супериорен квалитет и модерен дизајн.

Особините