.

3 парчиња/Многу Дијаметар: 38мм 36т Електрично Возило Двојно Ниво Лого Најлон Опрема

3 парчиња/Многу Дијаметар: 38мм 36т Електрично Возило Двојно Ниво Лого Најлон Опрема

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Насока : Десната Рака Форма : Цилиндрична Опрема. Стандард Или Нестандарден : Стандард. Профил На Забот : Опрема За Поттикнување. Материјал : Пластика. Точка Дерипција : Точка Спецификација : Насока : Десната Рака Форма : Цилиндрични Опрема Стандард Или Нестандардни : Стандарден Профил На Забот : Поттикне Опрема Материјал : Пластика.

Особините