.

Индивидуални Кластерски Трепки 30d/40D Мешани Природни Ey Трепки C/D Навивам 0,07 mm Мат Црна Мека 16-20mm DIY Индивидуални Трепки Кластер Трепки Продолжување Со Венди Трепки

Индивидуални Кластерски Трепки 30d/40D Мешани Природни Ey Трепки C/D Навивам 0,07 mm Мат Црна Мека 16-20mm DIY Индивидуални Трепки Кластер

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

Заштеда на пари и Време : 240 парчињаus трепки во една фиока за трепки Направете свој прилагоден изглед врз основа на изгледот што го сакате. Достапни се различни должини и стилови кластерски трепки, заштедете толку многу пари и време. Индивидуална Големина На Кластерот За Трепки : 30Д/40Д 0,07 Д измешајте 16-20мм, 12 реда, 20 парчиња по ред.детали : 30д/40Д 16мм*1 линија, 17мм*1 линија, 18мм*1 линија, 19мм*1 линија, 20мм*2 линија. Супер Квалитетно Продолжување На Кластерските Трепки : индивидуалните екстензии на трепките се направени од висококвалитетни влакна. Најприроден изглед и убав. Мек допир и удобно чувство. Широка Прилика : овие кластерски трепки се широко користени. Совршен за професионален, салон за шминка, шминкер и лична домашна употреба итн. Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања и проблеми во врска со нашиот лепак за трепки, слободно контактирајте не навреме, искрено ќе ви помогнеме да го решите проблемот.

Особините