.

Дугрос Позлата Стп Кожа Флип Случај За Самсунг Галакси А13 А23 А33 А53 А73 С8 С9 С10 С20 С21 С22 Забелешка 20 Држач За Држач За Држач, Црна, за Галакси Забелешка 9

Дугрос Позлата Стп Кожа Флип Случај За Самсунг Галакси А13 А23 А33 А53 А73 С8 С9 С10 С20 С21 С22 Забелешка 20 Држач За Држач За

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

1Скапоцени Исечоци И Флексибилни Тактилни Копчиња : сите дупки се вклопуваат совршено. Уште повеќе, дизајнот на Саќе внатре за дисипација на топлина и ладење дише за да се гарантира дека вашиот телефон работи нормално. Функционален дизајн и живописна боја што го осветлува вашето расположение. Повеќебојни за избор, погодни за жени мажи девојки момчиња пријатели тинејџерска младина.Конвексната шема за држење обезбеди цврста и анти-лизгачка функција, за да се справите со удобноста и безбедноста. раб на проекција за заштита на екранот и за избегнување на гребење на објективот.ВРВНИ материјали ЗА ТПУ, заштитете го телефонот со висока отпорност на триење, отпорен на удари и отпорен на удари. внатрешните рабови на лентата, високата флексибилност и еластичноста имаат блиску до телото на телефонот, за да постигнат тенок ефект на вклопување и да се спротивстават на очекуваното надворешно шокантно.Холографско Срце Уникатниот Дизајн Ја Покажува љубовта на различни бои од различни агли, Едноставни и стилски.целосна покриеност за вашиот мобилен телефон, куќиштето ги опфаќа сите страни на телефонот - вклучувајќи го дното и копчињата. помага во заштитата на екранот и камерата од гребнатини од директен контакт со површината. Карактеристики : Анти-Отпечаток Од Прст,Анти-Гребење,Двоен Слој,Отпорен На Прашина,со држач,лесен,Мат/Анти-Отсјај,Нелизгачки,Водоотпорен Тип : Флип Казематеријал : Стп Кожна Облога Пцфеатура 1 : Ултра Тенка Заштитна Футрола За целото тело Карактеристика 2 : Мазно Чувство Стп Кожа Функција 3 : Позлата Компјутер Рамка Карактеристика 4 : Држач За Држач : флип Случај 1.Скапоцени Исечоци И Флексибилни Тактилни Копчиња : сите дупки се вклопуваат совршено. Уште повеќе, дизајнот на Саќе внатре за дисипација на топлина и ладење дише за да се гарантира дека вашиот телефон работи нормално.

Особините