.

Гбен Трајни Предни Тркала Тркала Ролатор Инвалидска Количка Тркала Замена Инвалидска Количка Отпорна На Абење Замена Тркала за Колички 22.9.13

Гбен Трајни Предни Тркала Тркала Ролатор Инвалидска Количка Тркала Замена Инвалидска Количка Отпорна На Абење Замена Тркала за Колички

DEN 441.60

Стока
Достапно е за нарачката

Ве молиме потврдете ја големината на тркалата и завртките пред да ги купите Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Стилски предни тркала за инвалидски колички, карактеристични предни тркала. Широко се користи кај постари лица со ограничена подвижност, возила со посебни потреби, медицински возила итн. Компатибилен е со повеќето инвалидски колички, пешаци, пешаци, колички за намирници, скутери или други додатоци за замена со 8-инчни сиво-сини тркала. Задебеленото цврсто предно тркало отпорно на абење на инвалидската количка, висококвалитетно, издржливо 10 години. Моделот на гуми за количка обезбедува одлично држење на престилки и лесни патишта. Пневматската гума е добро изработена и лесно ја носи тежината. Издржлив : Секое тркало е изработено од издржливи материјали, може да работи под континуиран, силен притисок и нема да пука, израмнува или да се истроши со текот на времето.

Особините