.

Јувале 24 Пакувајте Кеси За Органза Од Вино - Кеси За Органза Со Сатенски Врвки, Вреќи За Завиткување Вино за Декорација, Дисплеј Во Продавница , Торби За Подароци, Ус?

Јувале 24 Пакувајте Кеси За Органза Од Вино - Кеси За Органза Со Сатенски Врвки, Вреќи За Завиткување Вино за Декорација, Дисплеј

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

УКРАСЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ШИШИЊА СО ВИНО СО СТИЛ : овој комплет од 24 торбички за органза за вино од органза доаѓаат во црно и се дизајнирани со украсна органза ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА КОЛЕКЦИЈА ПИЈАЛОЦИ ДА ИЗГЛЕДА СТИЛСКИ : секоја торба со органза може да собере не само вино, туку и тенки шишиња како шишиња со духови, или вазни, па дури и предмети како украсни фигурини. Ве молиме имајте предвид дека овие кеси за органза се само за украсни цели и не треба да се користат како торба за носење. ШАРМАНТНА САТЕНСКА ВРВКА за ВЛЕЧЕЊЕ : Секоја торба има сатенска врвка за влечење што ви овозможува да ја врзете секоја торба во декоративен стил. Идеален за гроздобер и модерни стилови на внатрешни работи во домот. ОЖИВЕЈТЕ ГИ ВАШИТЕ ПРОИЗВОДИ ВО ПРОДАВНИЦАТА : Идеални За употреба на пазари за болви, пазари за внатрешни или надворешни производи, продавници за алкохол, продавници за шик и многу повеќе!.

Особините