.

Притиснете Со средна Должина На Ноктите Во Форма На Бадем, Xcreando Неутрален Лесни Лажни Нокти Акрилен Гел За Целосна Покривка Непроѕирни Лажни Нокти Едноставен Мани

Притиснете Со средна Должина На Ноктите Во Форма На Бадем, Xcreando Неутрален Лесни Лажни Нокти Акрилен Гел За Целосна Покривка

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

Малата Промена Прави Голема Разлика овие класични нокти во боја со трендовски облик и долга должина се женствени и свежи.Можете да прикажете шарен, стилски, модерен маникир секој пат за пролетни или летни одмори!. ●Практично и лесен за користење, лесно се става, поднесува и нема потреба да се лекува СО УВ светлина.Нашиот стап на ноктите за жени има добра издржливост и врвен гел материјал, ви донесе брилијантен сјај заврши.Уживајте во инстант маникир отсега!. ●Најдобро Притиснете на тоа леле xcreando црвено притискање на ноктите од бадем никогаш не се кршат, туку издржливи и ќе траат најмалку 2 недели.Ако сте понежни на вашите раце, тие ќе траат подолго.Ноктите на прстите притискаат и доволно непроѕирни за да не можете да го видите вашиот нокт одоздола. ●Достапни Нокти Од Бадем ● овие нокти од бадем притискаат се прекрасни и заштеда на време и пари на ниво на пробивање на животот!Се користи за трошење 100$ и три часа месечно за да ги завршите ноктите и сега трошите малку трошоци со 10 минути за нанесување.

Особините